DRIBO, spol. s r.o. elektrické přístroje, rozvaděče a příslušenství pro vysoké napětí

Profil firmy

Firma DRIBO, spol. s r.o. se sídlem v Brně byla založena  v roce 1995. Jejím zaměřením je výroba a prodej elektrických přístrojů (odpojovačů, odpínačů, vypínačů), rozvaděčů a komponentů vn (6 - 38,5 kV). Současně se zabývá komplexními dodávkami dálkového ovládání venkovních přístrojů a rozvoden. Přístroje jsou dodávány jak pro oblast venkovních vedení, tak i pro vnitřní použití. Firma zaujímá pevné místo mezi dodavateli tohoto sortimentu pro českou a slovenskou energetiku. S výrobky firmy DRIBO se můžete setkat ve všech českých a slovenských rozvodných společnostech, kam směřuje většina její produkce.

Při vývoji a výrobě spínacích přístrojů je využíváno vlastních bohatých zkušeností a také know-how německé firmy DRIESCHER. Firma DRIESCHER, založená v roce 1909, je tradičním německým výrobcem.

Firma DRIBO, spol. s r.o. je držitelem certifikátů řízení jakosti, environmentálního managementu a managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001. Kvalita použitých materiálů a pečlivost při výrobě zaručuje nízké náklady na provoz a údržbu.

Všechny dodávané přístroje a rozvaděče jsou jednoduché robustní konstrukce, zaručující jejich vysokou mechanickou odolnost a dlouholetou životnost při spolehlivé funkci. Firma DRIBO, spol. s r.o. zaručuje jejich spolehlivý bezúdržbový provoz po dobu deseti let.


Politika firmy
Prostory firmy
Certifikát - ISO 9001
Certifikát - ISO 14001
Certifikát - ISO 45001

Hledat