DRIBO, spol. s r.o. elektrické prístroje, rozvádzače a príslušenstvo pre vysoké napätie

Fla 15/60 - základní provedení (montáž do vedení)

jednopólové a trojpólové provedení
jmenovité napětí 25 a 38,5 kV
jmenovitý proud 400 a 630 A

Odpínače jsou určeny pro vodorovnou montáž. U odpínače Fla 15/60 probíhá spínání v těsně uzavřené zhášecí komoře naplněné ekologicky nezávadným transformátorovým olejem SHELL.
Do ovzduší nejsou vylučovány žádné zplodiny hoření. Proto splňují odpínače Fla 15/60 nejpřísnější ekologické požadavky. Výrobce navíc nabízí možnost bezplatné ekologické likvidace použitých olejů.
Odpínače vyhovují následujícím normám: ČSN EN 62271-1, ČSN EN 62271-102, ČSN EN 62271-103. Použité podpěrné izolátory vyhovují oblasti stupně znečistění IV podle ČSN 33 0405.
Základní svařovaný rám je vyroben z ocelových profilů, jejichž tvar spolehlivě zaručuje dokonalou, na všech místech kontrolovatelnou povrchovou ochranu proti korozi žárovým zinkováním. Žárovým zinkováním jsou chráněny i hřídele odpínačů uložené v bronzových ložiskách a všechny ostatní ocelové díly včetně ověšení.
Všechny proudovodné díly odpínačů jsou vyrobeny z galvanicky postříbřené elektrolytické mědi a tvoří bezesmyčkovou proudovodnou dráhu.
Odpínače jsou dodávány s podpěrkami z cykloalifatické pryskyřice, silikonovými podpěrkami nebo s porcelánovými podpěrkami.

 


Dokumenty k stiahnutiu:

Katalog produktu
Návod k montáži a údržbě - provedení dle standardu ČEZ
Návod k montáži a údržbě - provedení dle standardu e.on
Vyhľadať